TRYLOGIA SIENKIEWICZA - PROMOCJA! (KSIĄŻKI AUDIO NA MP3)

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ: Najpopularniejsze Lektury Szkolne do słuchania.
Wpisz nazwę Audiobooka (książki audio do słuchania) lub autora w okno wyszukiwarki na tej stronie.
Pobieraj lektury mp3 na swój komputer w 3 minuty lub zobacz wszystkie - LEKTURY MP3 (AUDIOBOOKI)

1 paź 2009

TRYLOGIA SIENKIEWICZA - PROMOCJA! (KSIĄŻKI AUDIO NA MP3)

WYJĄTKOWY PAKIET KSIĄŻEK AUDIO - WYJĄTKOWA PROMOCJA!

Przenieś się w czasy Ostatnich Rycerzy Polski, lat świetności szlachty i bohaterskich wojen obronnych, kiedy Rzeczypospolita była potęgą od Morza do Morza! Trylogia do słuchania na mp3 – wsłuchaj się w słowa...

Trylogia Henryka Sienkiewicza, to niekwestionowana klasyka Polskiej literatury i jedno z najwspanialszych dzieł „ku pokrzepieniu serc”. Dynamiczne opisy
walki, barwne i wyraziste postaci, skrupulatne odtwarzanie realiów i obyczajów panujących w XVII – wiecznej Polsce. To wszystko znajdziesz w prozie Sienkiewicza. Ale tylko w wersji audio masz szansę poczuć to niemal na własnej skórze – dzięki fenomenalnej interpretacji lektorów będziesz dosłownie w centrum wydarzeń!

Promocja Pakietu audio Trylogii H. Sienkiewicza
Zobacz ile zaoszczędzisz...

Ogniem i mieczem

Pierwsza część Trylogii, opowiadająca o latach Powstania Chmielnickiego na południowo-wschodnich rubieżach Rzeczypospolitej (1648 –1651). Poznajemy w niej dziarskiego Jana Skrzetuskiego – porucznika Husarskiego, piękną Helenę Kurcewiczównę i podstępnego Kozaka – Bohuna. Na dalszym planie pojawiają się także bohaterowie łączący całą Trylogię – Pan Michał Wołodyjowski i Onufry Zagłoba. Fenomenalna interpretacja Krzysztofa Globisza sprawia, że słuchaczowi zapiera dech w piersiach – przy scenach walk ze strachu, zaś przy scenach miłosnych ze wzruszenia.

Pan Wołodyjowski

W tej, ostatniej części Trylogii poznajemy bliżej postać
Pana Michała Wołodyjowskiego. Tłem wydarzeń są wojny z Turcją (1668-1673). Pan Michał, jako zasłużony żołnierz i „Pierwsza Szabla Rzeczypospolitej”, postanawia się ustatkować. Niestety jego plany krzyżuje śmierć narzeczonej, po której zaszywa się w Klasztorze. Jednak Ojczyzna upomina się o swojego „największego obrońcę” i Pan Michał znów staje do boju. Walczy dzielnie odpierając Tureckie najazdy. Zostaje dowódcą obrony Twierdzy w Kamieniu Podolskim... Pan Michał, zwany „Małym Rycerzem” do dziś jest wzorem polskiego bohaterstwa i patriotyzmu. Nikczemnego wzrostu za to wielki duchem, zdolny poświęcić wszystko w imię obrony granic Najjaśniejszej Rzeczypospolitej.


Potop

W tej części Polska zostaje najechana przez Szwedów (1655-1660). Andrzej Kmicic, chorąży Orszański i jeden z najlepszych szermierzy Rzeczypospolitej, zostaje podstępnie wmanewrowany w walkę przeciw Polsce przez zdrajcę – Księcia Janusza Radziwiłła. Próbuje wyplątać się honorowo z danego zdrajcy słowa by odzyskać twarz i... przychylność ukochanej Oleńki Billewiczówny. Pod przybranym nazwiskiem szkodzi zdrajcom i bije się ze Szwedem. Dokonuje bohatersk
ich czynów podczas oblężenia Jasnej Góry i ratuje życie królowi Janowi Kazimierzowi. Kmicic w tej części również spotyka na swej drodze Małego Rycerza – Wołodyjowskiego.


Zamów teraz Trylogię” do słuchania na mp3 i przypomnij sobie bohaterskie czyny Polskich Wojsk z czasów gdy Rzeczpospolita była Europejską potęgą. Z pewnością Sienkiewiczowi nie można odmówić literackiego kunsztu i dbałości o realizm opisów, dzięki czemu Trylogia to nie tylko opowieść o bohaterach, miłości, zdradzie i honorze, ale również historia przez duże „H”. Wystarczy, że posłuchasz, a na przekór krytyce poczujesz dumę z bycia Polakiem!
Co zyskujesz zamawiając „Trylogię” w pakiecie?


* kupujesz całość w promocyjnej cenie za jedyne 39,50zł, oszczędzając aż 18,60zł!

* dostajesz PEŁNE WYDANIE Trylogii w wersji audio, na Mp3

* fenomenalna interpretacja lektorów: Krzysztofa Globisza, Marka Walczaka i Zdzisława Wardejna,


* na nowo odkryjesz klasykę literatury i Historię Polski.

Pamiętaj u nas najtaniej otrzymujesz link do pobrania książek audio w 3min na e-mail bez kosztów przesyłki z gwarancją satysfakcji.

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...