LEKTURY SZKOLNE MP3 - Słuchaj zamiast czytać (AUDIOBOOKI)

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ: Najpopularniejsze Lektury Szkolne do słuchania.
Wpisz nazwę Audiobooka (książki audio do słuchania) lub autora w okno wyszukiwarki na tej stronie.
Pobieraj lektury mp3 na swój komputer w 3 minuty lub zobacz wszystkie - LEKTURY MP3 (AUDIOBOOKI)

1 mar 2018

LEKTURY SZKOLNE MP3 - Słuchaj zamiast czytać (AUDIOBOOKI)

Prosty sposób na lektury szkolne: AUDIOBOOKI - słuchaj zamiast czytać!

Wraz z rosnącą popularnością cyfrowych produktów takich jak eBooki, e-kursy, e-prasa, pojawił się prosty sposób na szybkie i przyjemne przyswajanie literatury oraz obowiązkowych lektur szkolnych - książki audio do słuchania czyli audiobooki to znakomita alternatywa do tradycyjnej książki, które można słuchać w wielu sytuacjach np. w drodze do pracy lub szkoły.

Audiobook MP3 - Szatan z siódmej klasy   Audiobook MP3 - Kamienie na szaniec  Audiobook MP3 - Krzyżacy  
     
Szczególnie zainteresowani taką formą "czytania" będą zapewne uczniowie, którzy raczej niechętnie podchodzą do konieczności brnięcia przez setki stron lektur. Nawet jeśli są to najważniejsze arcydzieła literatury światowej. Tym sposobem pewnie zainteresują się również osoby, które nie muszą, ale chcą uzupełnić braki w lekturze. Powszechnie wiadomo jednak, jak trudno znaleźć czas na choćby kilka chwil z ciekawą powieścią.

Wyjściem z sytuacji, zarówno dla jednych jak i drugich będą wspomniane już: książki audio czyli w tym przypadku lektury szkolne oraz najznakomitsza literatura w formacie mp3 (do słuchania). Taka książka audio, to nic innego jak nagranie, zawierające pełną treść lektury lub książki, czytanej przez lektora w sposób przyjazny dla ucha i wprowadzający słuchacza w świat poznawanej właśnie powieści.


Audiobook MP3 - Ten Obcy Audiobook MP3 - Karolcia Audiobook MP3 - Anaruk chłopiec z grenlandii

Dzięki takiej książce do słuchania, nauczycielom i rodzicom na pewno łatwiej będzie przekonać uczniów do sięgnięcia po pełne wersje lektur szkolnych, zamiast wszechobecnych bryków, streszczeń czy popularnych opracowań. Kto wie, może po wysłuchaniu ciekawej opowieści sami chętniej sięgną po wersję „do czytania”?

Wszystkim „zapracowanym” miłośnikom literatury pięknej z kolei łatwiej będzie znaleźć chwilę na takich klasyków jak Tołstoj, Sienkiewicz czy Goethe. Z powodzeniem można będzie wykorzystać czas w korku, długą podróż, czy po prostu zrelaksować się po ciężkim dniu pracy, dając przy tym odpocząć zmęczonym oczom?

W coraz popularniejszych sklepach z cyfrowymi produktami i księgarniach internetowych z dnia na dzień przybywa tego typu wersji książek. Bez wątpienia każdy może znaleźć coś dla siebie.

Celem naszego portalu jest umożliwić wszystkim swobodny dostęp do legalnych zbiorów literatury w przyjaznym formacie mp3, który jest najpopularniejszym nośnikiem nie tylko muzyki, ale również książek czytanych przez lektorów.

Na stronie Lektury MP3 znajdziesz najpopularniejsze obowiązkowe lektury szkolne ich darmowe wersje do słuchania online oraz linko do najtańszych księgarni internetowych gdzie szybko i bez kosztów wysyłki pobierzesz pełne wersje tych książek audio, aby juz po chwili móc słuchać lektur i literatury.

Warto zaznaczyć tutaj, że lektury szkolne lub swoje ulubione dzieła literatury możesz odsłuchać na dowolnym odtwarzaczu mp3 lub komórce w drodze do szkoły bądź pracy i nie ważne, czy podróżujesz samochodem, autobusem, czy pieszo w każdej chwili możesz słuchać książek audio.


Audiobook MP3 - Pan Tadeusz  Audiobook MP3 - Awantura o Basię  Audiobook MP3 - Lalka


WEJDŹ NA STRONĘ KSIĘGARNI i ZNAJDŹ INTERESUJĄCĄ CIĘ LEKTURĘ NA MP3 (SZUKAJ LEKTURY i OPRACOWANIA NA MP3)

1 komentarz :

  1. Super zestawienie! Dodam jeszcze darmowy audiobook „Pan Tadeusz” w wykonaniu wybitnich aktorów (Olbrychski, Zamachowski, Opania, Nowicki i td): https://www.youtube.com/watch?v=zmVgf2wzc-A&list=PLdEYfUNMjJ1rB11xjWvq-NCCqGtkV8NC0

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...