Wpisz nazwę książki lub autora w okno wyszukiwarki na tej stronie. Pobieraj lektury na swój komputer
w 3 minuty lub zobacz wszystkie - LEKTURY MP3 (AUDIOBOOKI)

środa, 18 marca 2009

LEKTURY SZKOLNE MP3 - Słuchaj zamiast czytać (AudioBooki)


Prosty sposób na lektury szkolne
audiobooki - słuchaj zamiast czytać!


Okładka Okładka Okładka

Wraz z rosnącą popularnością cyfrowych produktów, pojawił się prosty sposób na szybkie i przyjemne przyswajanie literatury i lektur szkolnych, które każdy znać powinien ?

Szczególnie zainteresowani tą formą będą zapewne uczniowie, którzy raczej niechętnie podchodzą do konieczności brnięcia przez setki stron lektur. Nawet jeśli są to najważniejsze arcydzieła literatury światowej. Tym sposobem pewnie zainteresują się również osoby, które nie muszą, ale chcą uzupełnić braki w lekturze. Powszechnie wiadomo jednak, jak trudno znaleźć czas na choćby kilka chwil z ciekawą powieścią.

Wyjściem z sytuacji, zarówno dla jednych jak i drugich są... książki audio. Dokładniej rzecz biorąc lektury szkolne oraz najznakomitsza literatura w formacie mp3. Taka książka, to nic innego jak nagranie, zawierające pełną treść lektury, czytanej przez lektora w sposób przyjazny dla ucha i wprowadzający słuchacza w świat poznawanej właśnie powieści.

Dzięki takiej książce do słuchania, nauczycielom i rodzicom na pewno łatwiej będzie przekonać uczniów do sięgnięcia po pełne wersje lektur, zamiast wszechobecnych bryków i opracowań. Kto wie, może po wysłuchaniu ciekawej opowieści sami chętniej sięgną po wersję „do czytania”?

Wszystkim „zapracowanym” miłośnikom literatury pięknej z kolei łatwiej będzie znaleźć chwilę na takich klasyków jak Tołstoj, Sienkiewicz czy Goethe. Z powodzeniem można wykorzystać czas w korku, długą podróż, czy po prostu zrelaksować się po ciężkim dniu pracy, dając przy tym odpocząć zmęczonym oczom?

W coraz popularniejszych sklepach z cyfrowymi produktami i księgarniach internetowych z dnia na dzień przybywa tego typu wersji książek. Bez wątpienia każdy może znaleźć coś dla siebie.

Celem naszego portalu jest umożliwić wszystkim swobodny dostęp do legalnych zbiorów literatury w przyjaznym formacie mp3, który jest najpopularniejszym nośnikiem nie tylko muzyki, ale również książek czytanych przez lektorów.

Warto zaznaczyć tutaj, że lektury szkolne lub swoje ulubione dzieła literatury możesz odsłuchać na dowolnym odtwarzaczu mp3 lub komórce w drodze do szkoły bądź pracy i nie ważne, czy podróżujesz samochodem, autobusem, czy pieszo w każdej chwili możesz słuchać książek audio.WEJDŹ NA STRONĘ KSIĘGARNI 
i ZNAJDŹ INTERESUJĄCĄ CIĘ LEKTURĘ NA MP3(SZUKAJ LEKTURY i OPRACOWANIA NA MP3)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
NOWOŚĆ - Pobierz Lekcje na Mp3 (Audiobooki)
Materiały polecane przez nauczycieli do powtórek przed maturą

Lektury szkolne na Mp3 - Pobierz Lektury szkolne na Mp3 - Pobierz Lektury szkolne na Mp3 - Pobierz Lektury szkolne na Mp3 - Pobierz Lektury szkolne na Mp3 - Pobierz Lektury szkolne na Mp3 - Pobierz